Navštivte nás

Soutěže s Actimelem

 

 

Mixéry už mají nové majitele.

Příště jimi můžete být třeba vy.

 

Soutěž o super mixéry na (nejen) skvělá smoothie s Actimelem vyvrcholila koncem září 2018. Z těch, kteří během této doby koupili Actimel a zaregistrovali se, jsme vylosovali 30 výherců. Všem moc gratulujeme! Nezapomeňte i nadále sledovat náš web a Facebook, abyste nepropásli další šanci získat novou zajímavou výhru.

 

NEJDŘÍVE COOPER, A TEĎ SKÚTR!

SOUTĚŽ O SKÚTR PIAGGIO UŽ MÁ SVOJI VÍTĚZKU.

 

I toto léto Actimel rozdával exkluzivní výhry v rámci soutěže s obchodním řetězcem Penny Market. Tou hlavní byl půvabný skútr, super parťák pro stylové cestování po městě. Tentokrát se štěstí usmálo na Veroniku H., která měla z nového dopravního prostředku opravdu radost. Gratulujeme Veronice a těšíme se, že brzy uděláme stejnou radost i výhercům v dalších soutěžích. 

 

Actimel podpořil štafeťáky

 

Červnová OPražská štafeta byla velkou událostí, které se zúčastnilo přes 800 běžeckých týmů. Actimel vyhlásil facebookovou soutěž o startovné a pořádnou zásobu Actimelu. Ten vítěznému týmu asi skutečně prospěl – jeho členové měli super celkový čas 1:16:43 a umístili se na skvělém osmém místě. Takový výsledek je vzhledem k množství konkurence skutečné terno! Gratulujeme!

 

 

Vyhraj výlet do Alp!

 

V únoru a březnu proběhla zimní soutěž s Actimelem. Stačilo si koupit jakékoliv balení Actimel a zadat soutěžní kód na náš web. Výherci si mohli odnést náramky Fitbit®, multifunkční šátky BUFF® a největší šťastlivec vyhrál výlet do Alp. Výhercem se stal pan Stanislav Z. z Prahy! Všechny ceny jsou již rozdané, my gratulujeme výhercům a děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili. Sledujte náš web a Facebook, aby vám neunikla žádná z našich chystaných soutěží.

Kup Actimel

a vyhraj mixér Nutribullet!

 

Dárečky už máme rozdané. Po dobu deseti týdnů jste s námi mohli soutěžit o mixéry Nutribullet. Stačilo si zakoupit Actimel s jakoukoliv příchutí a zaregistrovat se. Všechny mixéry už mají svoje majitele a my jim tímto srdečně gratulujeme. Sledujte nás pravidelně na Facebooku a na našem webu, abyste nezmeškali ani jednu ze soutěží, které pro vás chystáme. #StayStrong #Nutribullet

Mini Cooper – Maxi radost!

Vyhraj Cabrio exkluzivně v Penny!

 

Toto léto rozjel Actimel společně s obchodním retězcem Penny Market soutež o stylový automobil Mini Cooper cabrio. Stačilo si koupit balení Actimelu a mít štestí na své strane. V těchto baleních se totiž nacházel stírací los, se kterým každý vyhrál. Rozdávaly se slevy, budíky a samozřejmě i jeden kultovní automobil v moderním provedení – Mini Cooper cabrio. Vítězem se stal pan Josef Ž., který si svůj nový vůz odvezl v říjnu do své garáže.

 

GRATULUJEME!

Sledujte i nadále naše webové stránky a Facebook, príšte se může štestí usmát právě na vás!

 

Více informací naleznete v tiskové zprávě: zde!